🔹У стінах рідного університету УДУ імені Михайла Драгоманова особливе свято - урочистості з нагоди випуску магістрів спеціальностей 081 Право та 052 Возможно, это изображение 11 человек и текстПолітологія.
🔸Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими захисниками й захисницями, які поклали своє життя в ім'я України.
🔹З вітальним словом до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ростислав ДРАПУШКО, який подякував за роки плідного навчання і побажав магістрам великих звершень і творчого

🔹19 січня 2024 р. відбулася зустріч дирекції Інституту зі студентами 4-го курсу зі спеціальностей «Право» та «Політологія».Возможно, это изображение 1 человек
🔸В умовах триваючої військової агресії росії проти України розуміємо важливість підготовки висококваліфікованих юристів і політологів, які стають важливими фахівцями у ці надзвичайні часи.
🔹Директор Інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова Павло Горінов, підкреслив, що в умовах геополітичних викликів та загроз для суверенітету України, надзвичайно важливо мати фахівців, які розуміють як право, так і політику. Сучасний світ вимагає від України не лише військової оборони, але і здатності вирішувати складні міжнародні виклики та забезпечувати правову справедливість.

21.12.2023

Наприкінці поточного року, під час зборів трудового колективу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова отримали високі нагороди наші колеги.
Відзнакою Міністерства освіти і науки України - нагрудним знаком «Відмінник освіти» нагороджено директора Навчально-наукового інституту права та політології, заслуженого працівника соціальної сфери України, кандидата юридичних наук, доцента Павла ГОРІНОВА.

20.12.2023

Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».
Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

13.12.2023

2023 антикорупційний мункорт 2В153 команди (459 студентів) з усієї України взяли участь у Всеукраїнському антикорупційному муткорті (ВАМ 3.0) під час онлайн етапу. Серед них було відібрано 10 найсильніших команд із ЗВО України, які продовжили оффлайн участь у Львові.
Серед фіналістів була команда "Брюнетки з блондинкою в законі", де однією з трьох членкинь була студентка 4 курсу Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова Гоцуляк Аліна.
Аліна разом із командою посіла почесне 2 місце. Крім цінного досвіду й кубку отримала можливіть проходити стажування в НАЗК.
Вітаємо Аліну Гоцуляк та бажаємо нових звершень!
Всеукраїнський антикорупційний муткорт організовано НАБУ, НАЗК, ВАКС, САП, УКУ за сприяння ПРООН в Україні у межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.
Разом до Перемоги!
#Усе_буде_Україна