Лекція "Загальні положення криміналістичної експертизи" у рамках курсу "Криміналістика" від Руслана ПЄСЦОВА, кандидата юридичних наук, доцента кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. 2024 рік.

Переглянути відео лекцію можна за посиланням.

 

 

Horinov

Павло Горінов, директор Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидат юридичних наук, доцент, прочитав лекцію на тему «Субʼєкти трудового права».

Переглянути лекцію можна за посиланням.

 

 

  

 

 

DerkachovaНаталія Деркачова, заступник директора по роботі зі студентами Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, страший викладач кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін з лекцією "Медіація в сімейних спорах" у рамках дисципліни "Сімейне право".

Переглянути лекцію можна за посиланням.

KozeniukАндрій Козенюк, старший викладач кафедри політичних наук Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з лекцією "Політична теорія Стародавнього Сходу", 2024 рік.

Переглянути лекцію можна за посиланням.

KonchakovskaВалентина Кончаковська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з лекцією "Кримінологія як наука" у рамках курсу "Кримінологія".2024 рік.

Переглянути лекцію можна за посиланням.

NovakovaОлена Новакова, доктор політичних наук, професор кафедри політичних наук Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з лекцією "Класичні концепції геополітики" у рамках курсу "Геополітика".

Переглянути лекцію можна за посиланням.

poliotychnipartiiАнна Карнаух, заступник директора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри політичних наук з лекцією "Сутність та структура політичної партії" у рамках курсу "Політичні партії та рухи".

Переглянути лекцію можна за посиланням.

Сторінка 1 із 2