ВІТАЄМО МАГІСТРІВ ПРАВА ТА ПОЛІТОЛОГІЇ

🔹У стінах рідного університету УДУ імені Михайла Драгоманова особливе свято - урочистості з нагоди випуску магістрів спеціальностей 081 Право та 052 Возможно, это изображение 11 человек и текстПолітологія.
🔸Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими захисниками й захисницями, які поклали своє життя в ім'я України.
🔹З вітальним словом до випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Ростислав ДРАПУШКО, який подякував за роки плідного навчання і побажав магістрам великих звершень і творчого
натхнення.
Возможно, это изображение 3 человека и текстДо вітальних слів долучився також проректор з наукової роботи, професор Григорій ТОРБІН, побажавши наполегливості та успіхів у всіх починаннях.
🔸Багато теплих, щирих слів пролунало на адресу випускників від директора Навчально-наукового інституту права та політології, доцента Павла ГОРІНОВА, який побажав примножувати власні знання та вміння, працювати на благо України.
♥️Дорогі випускники, ми пишаємося вами, бажаємо впевнених кроків у житті.
Завжди будемо раді бачити Вас у стінах нашого університету🤝🇺🇦