Юридична клініка «Центр правничої допомоги УДУ імені М. П. Драгоманова» - структурний підрозділ університету, який надає безоплатну правову допомогу з цивільного, сімейного, житлового, трудового та освітнього права співробітникам, студентам, аспірантам університету, а також громадянам, які потребують допомоги у вирішенні проблем у правовому полі. Клініка веде активну правопросвітницьку роботу, проводить майстер-класи на актуальну правову тематику як в університеті, так і за його межами.
Юридичну клініку створено у 2007 році, що діє на підставі Положення, як структурний підрозділ УДУ імені М. П. Драгоманова. Є членом Асоціації юридичних клінік України.
Очолює юридичну клініку доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, адвокат Москаленко Сергій Іванович.

Серед студентів-консультантів юридичної клініки є як студенти-магістри, так і студенти 3-4 курсів, які під керівництвом керівника клініки та викладачів факультету надають усні консультації, та, в окремих випадках, складають процесуальні документи в суд для осіб, які звернулися в Центр правничої допомоги УДУ імені М. П. Драгоманова.
Основними завданнями клініки є не тільки надання безоплатної правової допомоги, а й проведення заходів з правової освіти населення, шляхом проведення консультантами лекцій, інтерактивних занять у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.
Юридична клініка також бере активну участь в організації та проведенні наукових заходів, в тому числі конференцій та круглих столів, організованих факультетом політології та права.

Адреса клініки: вулиця Олександра Кониського, 8/14, Київ, 01054
Телефон: +3800504206980
e-mail: drahomanovalawyerclinic@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому:
понеділок 14:00 – 17:00
середа 10:00 – 13:00
п’ятниця 14:00 – 16:00