Відкрита лекція представника Національної поліції: Протидія домашньому насильству

22.11.2019

2019 протидія домашньому насильству лекція поліцейських 150 x 202Інспектор сектору дільничних офіцерів поліції Шевченківського Управління поліції Головного управління Національної поліції у м. Києві, старший лейтенант поліції Наливка Тетяна Валентинівна та старший лейтенант поліції Левчук Яна Володимирівна прочитали відкриту лекцію тема: «Протидія домашньому насильству» для студентів Факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. На лекції представники Національної поліції поділилися практичними аспектами протидії домашньому насильству і надали рекомендації щодо опрацювання спеціалізованої літератури щодо протидії цьому суспільно-небезпечному явищу.