DISCUSSION OF AMENDMENTS TO ENFORCEMENT REGULATORY FRAMEWORK

7.11.2019

2019 фото виконавці 200 x 133На початку листопада в готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil відбулася дискусія стосовно пріоритетних законодавчих змін реформи виконавчого провадження, організована представниками проекту Європейського Союзу «Право-Justice». На заході було розглянуто основні проблеми, які заважають виконувати судові рішення в Україні, а також пропонувалися заходи для їх вирішення. В тому числі і шляхом формування спільної моделі приватних та державних виконавців. Усі присутні на заході гості взяли участь в обговоренні проекту оновленого Закону України «Про виконавче провадження». Від Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова участь у заході взяв професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радим Губань.