«Ваші права та обов’язки, діти. Що ви знаєте про них?»

6.12.2018

2018 Дубчак діалог 200 x 150До Всеукраїнського тижня права професор кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, кандидат юридичних наук, адвокат Дубчак Леся Сергіївна завітала до учнів 5-их класів гімназії «Діалог», що знаходиться в Дарницькому районі міста Києва, на диспут «Ваші права та обов’язки, діти. Що ви знаєте про них?».
Леся Сергіївна розповіла учням про те, що таке юриспруденція та хто такі юристи, а це: адвокати, судді, прокурори та нотаріуси. Варто зауважити, що деякі діти вже самостійно могли охарактеризувати юридичні професії.
На запитання пані Лесі учні давали правильні відповіді про свої права та обов’язки відповідно до їхнього віку.
В ході диспуту було використано відеоролик на вірш В. Симоненко «Ти знаєш, що ти людина» та відео презентацію «Права і обов’язки дітей».
По закінченні диспуту учні отримали домашнє завдання, від практикуючого адвоката: «Перечитати улюблену казку або переглянути мультфільм, і зробити висновок з юридичного погляду: «Чи порушено в них права людини?».

Фотогалерея...