«Соборність України: правовий вимір»

29.11.2018

2018 Шевченка конф фото 200 x 97В стінах Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Соборність України: правовий вимір», присвячена 100-річчю Акта Злуки УНР і ЗУНР 22 січня 1919 р. Захід організувала кафедра історії права та держави юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка
До роботи конференції долучилися науковці, провідних вищих навчальних закладів та наукових установ України, а саме: Інституту держави і права імені В.М. Корецького, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Одеська юридична академія», Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Карпатського університету імені Августина Волошина, Національної академії Служби безпеки України, Національної академії внутрішніх справ, Міжрегіональної Академії управління персоналом та інших. Також в конференції взяли участь й іноземні колеги зі Сполучених Штатів Америки та Австрії, надіславши свої доповіді. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова на заході представляв завідувач кафедри правознавства, доктор юридичних наук, доцент Радим Васильович Губань. Його доповідь була присвячена місцю «Передвступного договору, заключеного дня 1 грудня 1918 року в м. Фастові між Українською Народньою Республікою й Західно-Українською Народньою Республікою про маючу наступити злуку обох українських держав в одну державну одиницю» в об’єднавчих процесах між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою.