Розпочав роботу науковий гурток «Права людини в міжнародному та національному праві»

21.02.2019

2019 гурток ліра 200 x 150Cтуденти 1 курсу магістратури факультету історичної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність історія та правознавсто) під керівництвом доктора юридичних наук, професора кафедри правознавства та галузевих історичних дисциплін факультету політології та права розпочали роботу наукового гуртка «Права людини в міжнародному та національному праві». Під час першого засідання гуртка його члени в одному з найстаріших кінотеатрів Києва «Ліра» переглянули документальний фільм «Людина з табуретом» (режисер Ярослав Попов). Відомий український режисер Леонід Кантер (герой фільму) подорожує з табуретами до 4 океанів і, проводячи документальні зйомки, знайомить глядача з правовими системами світу і неоднаковим сприйняттям прав людини. Студентам сподобався нетрадиційний підхід до проведення засідань наукового гуртка і вони висловили сподівання на подальші творчі експерименти.