26.11.2019

2019 Губань круглий стіл адвокатура 200 x 150В Інституті законодавства Верховної Ради України відбувся круглий стіл на тему: «Реформування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність: міжнародні стандарти та європейський досвід». До спільноти адвокатів та науковців, які обговорювали актуальні для України питання розвитку інституту адвокатури та поглиблення і розширення прав і гарантій адвокатів долучився і професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радим Губань. Учасники круглого столу зокрема наголосили на недопустимості підпорядкування адвокатури державним органам і звуження прав і гарантій адвокатської діяльності.