22-23.11.2019

2019 Львів Губань ЄСПЛ 200 x 149В стінах Львівського національного університету імені Івана Франка пройшов VIIІ міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини. Темою форуму стала: «Право на справедливий суд згідно зі статтею 6 Європейської конвенції з прав людини: сучасні тенденції».
Форум був організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Підтримка навчання суддів, що відповідає їхнім потребам» та проектом Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» спільно з юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка, Верховним Судом та Національною школою суддів України. Участь у заході взяли судді Європейського суду з прав людини, Верховного Суду, представники Ради Європи, вчені. До роботи форуму долучився і професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радим Губань.