Перший іспит онлайн

2.06.2020

2020 іспит онлайн Політичний маркетинг 200 x 112Студенти та викладачі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова суворо дотримуються карантинних обмежень запроваджених Кабінетом Міністрів України для протидії поширенню короновірусної хвороби COVID-19. Відповідно до норм запроваджених урядом навчання в Університеті і відповідно на факультеті відбувається із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій і іспити не є виключенням. Перший екзамен за допомогою засобів дистанційного зв’язку, зокрема системи GoogleMeet на спеціальності «Політологія» факультету політології та права із дисципліни «Політичний маркетинг» провела доцент кафедри Ольга Волянюк. Студенти 4 курсу позитивно оцінили впровадження нових освітніх технологій кафедрою політичних наук факультету політології та права.