Факультет політології та права запрошує на навчання у 2020 році

Факультет політології та права запрошує абітурієнтів отримати юридичну освіту у правовому інституті Національного Педагогічного Університету імені М. П. Драгоманова
Факультет політології та права здійснює підготовку висококваліфікованих наукових та науково-педагогічних кадрів за спеціальностями «Право», «Політологія» і «Публічне управління та адміністрування» (магістратура):

Спеціальність «Право» – теоретична і практична підготовка до професійної діяльності в навчальних і наукових закладах, в органах державної влади і управління, юстиції, суду, прокуратури, адвокатури, фінансово – кредитних та правоохоронних установах здійснюється кафедрами:
- теорії та історії держави і права,
- правознавства та галузевих юридичних дисциплін.
Освітні ступені:
• бакалавр
• магістр
По спеціальності є аспірантура
Кваліфікація – юрист, викладач права
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ
Спеціальність «Право»:
1. Історія України;
2. Українська мова;
3. Іноземна мова або математика.
Спеціальність «Політологія» - теоретичне і практичне забезпечення функціонування політичної влади держави та її інститутів, підготовка політичних лідерів і державних діячів, викладачів та вчителів політології здійснює кафедри політичних наук і кафедра політології та державного управління.
Освітні ступені:
• бакалавр
• магістр
По спеціальності є аспірантура і докторантура
Кваліфікація – політолог, викладач політології
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ
Спеціальність «Політологія»
1. Історія України;
2. Українська мова;
3. Іноземна мова або всесвітня історія.
Спеціальніть: 281 «Публічне управління та адміністрування»(магістратура, денна, заочна форми).
Кваліфікація : менеджер (управитель) з адміністративної діяльності
ВСТУПНІ ВИПРОБОВУВАННЯ:
- іноземна мова (ЗНО),
- фахове випробування,
- випробування з державного управління в освіті.
НАВЧАННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА СТАЦІОНАРНОЮ (ДЕННОЮ) ТА ЗАОЧНОЮ ФОРМОЮ НАВЧАННЯ.
ТЕРМІН НАВЧАННЯ СТАНОВИТЬ 1,6 РОКИ.
Відео-буклет!