Екскурсія до Шостого апеляційного адміністративного суду

19.03.2019

2019 Екскурсія до Шостого апеляційного адміністративного суду 200 x 150Студенти 4-го курсу спеціальності «Правознавство» факультету політології та права - члени Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України та консультанти юридичної клініки «Центр правничої допомоги» НПУ імені М. П. Драгоманова під керівництвом адвоката, кандидат юридичних наук, професор кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Дубчак Лесі Сергіївни відвідали з екскурсією Шостий апеляційний адміністративний суд, нещодавно створений на базі Київського апеляційного адміністративного суду в рамках судової реформи. Працівники суду розповіли про особливості своєї роботи, а також труднощі перехідного періоду і якісні зміни в роботі суду.