ШІСТНАДЦЯТІ ЮРИДИЧНІ ЧИТАННЯ «ДЕРЖАВА І ПРАВО У СПРИЯННІ РОЗБУДОВІ УКРАЇНСЬКОГО СВІТУ: ДО 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ТА 25-РІЧЧЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ»

2021 16 юридичні 200 x 113МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені М. П. ДРАГОМАНОВА
ІНСТИТУТ ДЕРЖАВИ І ПРАВА ім. В. М. КОРЕЦЬКОГО НАН УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНО-НАУКОВА УСТАНОВА «ІНСТИТУТ ІНФОРМАЦІЇ, БЕЗПЕКИ І ПРАВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ»
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФЕМІДА»
ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ОСВІТИ І НАУКИ
НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР ПРАВ І БЕЗПЕКИ ЛЮДИНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ
ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ЦЕНТР З ПРАВ ЛЮДИНИ

Шановні колеги!

На базі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувається міжнародна науково-практична конференція Шістнадцяті юридичні читання «Держава і право у сприянні розбудові українського світу: до 30-річчя незалежності України та 25-річчя Конституції України». В рамках конференції діють панелі:
- Державно-правові чинники розбудови українського світу: історичні, теоретичні, філософські аспекти;
- Інтеграція та диференціація галузей права як елемент розвитку системи права України;
- Держава як об’єкт та суб’єкт демократичних трансформацій нової незалежної України;
- Трибуна молодого вченого.