26.06.2023

 

2023 Українська Рада Миру 200 x 114Провідні виші країни та Українська Рада Миру об’єднали зусилля для утвердження справедливого миру, єдності в Україні та за її межами, на засадах Української Формули Миру. Для цього днями у Києві вони підписали Угоду про співробітництво.
Український державний університет імені Михайла Драгоманова став учасником-підписантом цієї угоди з Українською Радою Миру.

Детальніше...

14.06.2023

 

2023 меморандум з Чехами 200 x 133Цього тижня делегація УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі з ректором Віктором Андрущенком, Володимиром Лавриненком та Володимиром Євтухом перебуває у Чехії. Сьогодні, 14 червня 2023 року, на урочистій церемонії Віктор Петрович вручив диплом та мантію Почесного доктора Українського державного університету імені Михайла Драгоманова заступнику Міністра освіти, молоді та спорту Чехії Ярославу Міллеру. Професор Міллер, як очільник Університету Палацького в Оломоуці, активно допомагав і підтримував українських студентів з 2017 року, зокрема через стипендіальні програми. У церемонії також взяли участь Тимчасовий повірений у справах України в Чехії Віталій Усатий та ректор Університету Палацького Мартін Прохазка. Крім того, Віктор Андрущенко підписав Меморандум про співпрацю обох університетів, що сприятиме розвитку спільних освітніх та дослідницьких проєктів. Щиро радіємо посиленню співробітництва та взаємопідтримки двох європейських закладів вищої освіти!

Детальніше...

16.02.2023

 

2023 міжнародний педагогічний форум 1 200 x 1502023 міжнародний педагогічний форум 2 200 x 267Потужний Міжнародний педагогічний форум відбувся на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Організатори Форуму: Міністерство освіти і науки України, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Національна академія педагогічних наук України, Міжнародна асоціація ректорів педагогічних університетів Європи, Благодійний фонд Польсько-Українського партнерства. Розпочали роботу у блакитній залі центрального корпусу з пленарного засідання «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу». Привітали учасників наукового заходу Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет та голова Наглядової ради, третій Президент України Віктор Ющенко.

2023 стипендія 200 x 61Для науково-педагогічних працівників УДУ імені Михайла Драгоманова, які продовжують працювати в Україні, є можливість долучитися до степендіальної програми Virtual Ukraine Institute for Advanced Study (VUIAS). Організатори подбають, щоб протягом десяти місяців у вас було усе для продуктивної роботи: щомісячна стипендія, спільнота однодумців, регулярні освітні події та доступ до бібліотеки. Кінцевий термін подачі документів 25 червня 2023 року.
Детальніше...

23.02.2023

 

2023 візит Генцінгера 200 x 191Почесний професор та член Наглядової ради університету Морітц Гунцінґер (Німеччина) прилетів з Франкфурта до Києва, щоб 24 грудня провести католицький Святвечір у колі друзів Драгомановського університету. Наступні два дні він присвятив зустрічам з керівництвом закладу та Національною академією педагогічних наук. Було обговорено перспективи подальшого розвитку університету, можливості співпраці. Перед від’їздом Морітц Гунцінґер зауважив, що глибоко вражений оптимізмом і стійкістю всіх, з ким спілкувався в Україні, та, користуючись кожною нагодою, планує переконувати політиків у Берліні та Брюсселі, що європейські цінності потрібно захищати в Україні.

11.05.2023

 

2023 меморандум з Орликом 200 x 150В УДУ імені Михайла Драгоманова відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова та Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика. Підписали документ ректор університету Віктор Андрущенко та перший проректор миколаївського вишу Гордій Бєлов. Співробітництво двох закладів вищої освіти відбуватиметься у напрямку вдосконалення та підвищення якості вищої освіти, включаючи міжнародні освітні та наукові проєкти, спільну діяльність у сфері грантових програм, стажування викладачів, здійснення спільної діяльності у сфері студентського самоврядування, проведення спільних заходів (семінарів, тренінгів, лекцій, конференцій тощо) та з питань розробки професійного стандарту «Фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», обмін науковим досвідом між професорсько-викладацьким складом, створення спільних студентських програм та ін.
Освіта – та галузь держави, яка має розвиватися за будь-яких умов, тому що саме вона формує наше майбутнє. Це чудово розуміють ті, хто задіяний у цій сфері, а особливо заклади вищої освіти. Миколаїв сьогодні перебуває на передовій в обороні півдня нашої країни, тож підтримка і співпраця є важливими для обох закладів.

2023 угода з Варшавським університетом 1 200 x 1332023 угода з Варшавським університетом 2 200 x 133Підтримка світу та міджнародних партнерів для України сьогодні дуже важлива. Університети зі свого боку також працюють над розвитком міжнародного співробітництва, взаємодопомоги та взаємопідтримки. Міжнародна співпраця у галузі освіти та науки, участь у міжнародних наукових проєктах, академічна мобільність студентів та багато ін. серед пріоритетних завдань Драгомановського університету. Тож у середині грудня делегація нашого університету відвідала Варшавський університет (ректор – Алойзі З. Новак) у складі: проректора з міжнародних зв’язків Володимира Лавриненка та декана соціально-правового факультету Володимира Євтуха. Під час проведення у Варшавському університеті Дня України було підписано угоду з Варшавським університетом, яку, за дорученням в.о. ректора УДУ імені Михайла Драгоманова Віктора Андрущенка, підписав проректор Володимир Лавриненко. Крім того, представникам делегації вдалося розглянути та обговорити конкретні пропозиції співпраці між університетами.
2023 угода з Варшавським університетом 3 200 x 133У роботі семінару та круглого столу щодо співпраці Варшавського університету з представниками університетів України взяв також участь (онлайн) завідувач кафедри міжнародних відносин та гуманітарних студій історико-філософського факультету Борис Гуменюк.
У відзначенні Дня України взяли також участь делегації Національного університету «Острозька академія», Києво-Могилянської академії, Ужгородського національного університету та Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Пресслужба університету

Сторінка 1 із 2