Студентський актив

31.10.2023

 

2023 мафія 2Нещодавно культурно-масовий комітет Інституту за підтримки дирекції організував вечір гри в Мафію.
Захід був запальним та неймовірно цікавим! Студенти 1-4 курсів влаштували вечір гри, і це було беззаперечно найкращим рішенням для відпочинку.
Зробивши свои‌ вибір: мафія чи мирні мешканці - студенти занурилися у світ інтриг, підозр і логічних роздумів. Кожен хід був напруженим, а кожен вибір важливим. Не можемо не зауважити, як гра допомогла краще познайомитися один з одним.
Грати в мафію - це не просто розвага, це можливість розвивати навички комунікації, дедукції та стратегії. Але найголовніше - це була чудова можливість провести час разом та зміцнити дружні стосунки.
Пам'ятайте, що іноді найкращий відпочинок - це той, що поєднує розвагу та можливість познайомитися з новими друзями.
Ми вже чекаємо на наступну гру в мафію разом!

2023 Гоцуляк Аліна Володимирівна 200 x 266Голова Студентського парламенту, Гоцуляк Аліна Володимирівна

 

 

 

 

2023 Подоляк Маряна Ігорівна 200 x 233Голова студентського профспілкового комітету (профком) Подоляк Мар‘яна Ігорівна

 

 

 

 

 

 

 

2023 Смоляк Катерина Романівна 200 x 220Заступник голови студентського профспілкового комітету (профком) Смоляк Катерина Романівна

 

 

2.12.2020

 

2020 debut titul 200 x 150Ось і відбувся «Дебют першокурсника» онлайн -2020.
Це був найособливіший дебют за всю історію його проведення. Першокурсники проявили себе творчими, креативними, показали всі свої таланти. Відеоролики були веселими, чутливими і неймовірно захопливими, що викликало позитивні емоції у всіх присутніх.
Ведучими заходу були - Безпалюк Ірина та Кравченко Юрій. Всі виступи оцінювало вельмишановне журі під головуванням декана факультету політології та права, доктора історичних наук, професора Богдана Івановича Андрусишина, у складі журі також були Бабкіна Ольга Володимирівна – завідувач кафедри політичних наук, доктор політичних наук, професор; Дмитренко Степан Петрович – кандидат політичних наук, професор кафедри публічного управління на міжнародних відносин; Бабич Роман - голова студентського парламенту факультету політології та права; Однорог Ірина - в. о. голови студентського профкому факультету політології та права; Коржук Анастасія - в.о. голови студентського наукового товариства імені Григорія Волинки.
Перемогу здобула 13-П група, срібним призером стала 14+15-Пол групи, бронзовим призером стала 11-П група, і 4-те місце здобула 12-П група.
Професорсько-викладацький склад факультету, деканат та студенти щиро вітають юних першокурсників із нагородами та бажають творчої енергії, невичерпного натхнення, а в подальшому – щедрих творчих ужинків!

Фотогалерея...

2.12.2020

 

2020 дебют першокурсника 200 x 133Шановні студенти, співробітники і гості факультету політології та права, маємо честь запросити Вас на конкурс-концерт «Дебют першокурсника 2020» який відбудеться другого грудня о шістнадцятій годині (16:00). Через запроваджені урядом Україні карантинні обмеження захід пройде у незвичному, дистанційному форматі і буде організований за допомогу інформаційно-комунікаційних технологій. Сучасним викликам - сучасну відповідь, а карантин і самоізоляція, ще не привід не розкривати свої творчі таланти! Запрошуємо усіх до участі!

Захід буде організовано на основі додатку Google Meet у формі відеоконференції. Приєднатися до відеоконференції можна за посиланням: meet.google.com/apy-rwsk-jrw
Прохання для усіх глядачів вимикати свої мікрофони аби уникнути фонового шуму.

5.11.2020

 

На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбулися вибори до студентського парламенту. За їх результатами головою студентського парламенту Факультету обрано студента 24 Пол групи спеціальності «Політологія» Бабича Романа Олександровича. Студенти і співробітники Факультету вітають Романа Олександровича з обранням і зичать йому професійних успіхів і звершень.

Сторінка 1 із 13