Студентський актив

Кращий студент року 2011

У рамках загально університетського конкурсу «Кращий студент року 2011» було проведено перший конкурсний відбір серед студентів Національного Педагогічного Університету ім.. М.П. Драгоманова. Від інституту політології та права були відібрані студентки 5 курсу Харченко Тетяна,  Трусова Ольга і Ромасеву Ірину. Дирекція, колектив викладачів і вся студентська спільнота вітають дівчат з першим успіхом на конкурсі і бажають їм перемоги.

 

alt

Тетяна Харченко

         Магістр Інституту політології та права за спеціальністю “правознавство”. Відмінниця навчання. У 2010 р. отримала диплом бакалавра з відзнакою.Активна студентська діячка у науковому та культурному житті Інституту. Неодноразова учасниця університетських наукових конференцій.

 

alt

Трусова Ольга Степанівна

          Народилася 28 червня 1989 року в с.м.т. Лугини Житомирської області.

У 2006 році закінчила з відзнакою Лугинську ЗОШ 1-3 ступенів               ім. В.П. Фількова.

У тому ж році стала студенткою інституту політології та права Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

У 2010 році отримала диплом бакалавра з відзнакою.

У 2010 році вступила до магістратури.

На протязі навчання, починаючи з 1-го курсу, є старостою групи.

 

alt

Ромасєва Ірина Василівна

              Навчається в Національному педагогічному університеті ім М. П. Драгоманова, а саме в Інституті політології та права з 2006 року. Протягом всього навчання бере активну участь  в навчальному процесі, громадському житті інституту. Брала участь в різних конференціях.

Протягом всього навчання в нашому університеті є старостою групи. Відповідально ставиться до всіх даних мені завдань. Ступінь бакалавра отримала з відзнакою.