Зустріч з практикуючим юристом ESQUIRES!

20.05.2019

2019 Перелигіна 200 x 1232019 Перелигіна 2 200 x 254Юрист ESQUIRES, випускниця факультету політології та права Національний Педагогічний Університет імені Михайла Драгоманова Анна Перелигіна-Ковальчук відвідала зустріч зі студентами 2-4 курсів факультету, організовану Центром правничої допомоги НПУ ім. М. П. Драгоманова в рамках навчального курсу Цивільне право України.
На зустрічі обговорювали питання врегулювання договірних відносин, практичні аспекти укладання та виконання договорів в різних сферах життя та бізнесу, а також професійні виклики юридичної спеціалізації.
Анна розповіла про свій шлях становлення в юриспруденції, поділилася цінним досвідом у сфері договірного права. Студенти-правники отримали поради як розпочати свій професійний шлях та здобути успіх в юридичній практиці.