«Шістнадцять днів активізму проти гендерно-зумовленого насильства щодо жінок»

27.11.2018

2018 американський дім Губаня 200 x 150Студенти факультету спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова в рамках курсу «правознавство» на чолі з завідуючим кафедри правознавства, доктором юридичних наук, доцентом Губанем Радимом Васильовичем взяли участь в міжнародній акції «16 Днів Активізму проти гендерно-зумовленого насильства щодо жінок». Захід, що відбувся в Американському Домі був організований громадською організацією «Біла Стрічка Україна». В ньому взяли участь голова White Ribbon Ukraine, співзасновник White Ribbon USA Вероніка Мудра, заступник Міністра Юстиції України Іванна Смачило, голова Системи безоплатної правової допомоги Міністерства Юстиції України Олексій Бонюк, представники апарату Національної поліції України, міжнародних та громадських організацій.