Правовий турнір 2018!

2018 правовий турнір 200 x 283

Студенти факультету політології та права запрошуються до участі в правовому турнірі на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві – 2018 – міжрегіональний правопросвітницький захід, що проходить у рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».
Мета організації та проведення заходу – підвищення рівня зацікавленості населення до юриспруденції, популяризація діяльності органів юстиції серед населення загалом та студентства зокрема, мотивування активної молоді до побудови кар’єри у сфері права.

За довідками звертатися за телефоном організаційного комітету: (044) 279-81-48, або на офіційний веб-портал: justicekyiv.gov.ua

Випробуйте свої знання!!!
Відточіть вміння!!!