Правові аспекти запобігання та протидії домашньому насильству

2019 захід губаня проти домашнього насильства 200 x 267Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-635 від 18.10.2018 р. «Щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 р. №2229» в межах навчального курсу «Правознавство» на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти під керівництвом доктора юридичних наук, професора кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін Радима Губаня пройшло відкрите заняття на тему: «Правові аспекти запобігання та протидії домашньому насильству». В цьому заході взяла участь інспектор відділу превенції Шевченківського управління поліції Головного управління національної поліції у м. Києві лейтенант поліції Марина Гордієнко. Вона ознайомила студентів із нормами Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та розповіла про криміналізацію відповідальності щодо осіб, які вчиняють такі дії.
У студентському середовищі виник надзвичайний інтерес до згаданої проблематики та до участі в навчальному процесі співробітників поліції.