Магістри-політологи захистились!

23.12.2019

2020 захист магістерських політологів заміна 200 x 150На факультеті політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбувся публічний захист магістерських дипломних робіт студентів другого курсу магістратури спеціальності «Політологія». Тепер уже повноправні молоді фахівці-політологи продемонстрували істинних плюралізм думок, характерний для справжнього демократичного суспільства, при розкритті тем свої магістерських робіт і обговоренні сучасних українських і світових політичних явищ і процесів. Представники екзаменаційної комісії відмітили ґрунтовні знання матеріалу, глибокий аналіз досліджуваних питань і оригінальність підходів при вирішення здач поставлених у роботах. Вітаємо нове покоління випускників-політологів!