«Драгоманов і партнери» - впевнена гра на правовому полі

11.04.2019

Стиуденстьсько кадетський форум 2019 1 200 x 148На базі Інституту кримінально-виконавчої служби за підтримки Міністерства юстиції України та Пенітенціарної асоціації України відбувся п'ятий ювілейний міжнародний курсантсько-студентський форум «STUDIO ВЕСНА-2019».
Стиуденстьсько кадетський форум 2019 2 200 x 150Змагання проходили у два етапи і передбачали ерудиційну частину, що полягала у проведенні серії інтелектуальних конкурсів (розв’язання логічних завдань зі знання Конституції України, конкурси зі знання англійської мови, психології, безпеки життєдіяльності «Надання першої домедичної допомоги», гра «Крокодил»), а також спортивну частину - змагання з настільного тенісу.
У ході рівної та чесної боротьби команда факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова «Драгоманов і партнери», вдруге за останні три роки стала переможцем форуму, виборовши почесне 1 місце.
Стиуденстьсько кадетський форум 2019 3 200 x 125Склад команди:
1. Галенко Тетяна Миколаївна, 32-П (капітан команди)
2. Гоцуляк Ольга Олександрівна, 23-П
3. Коржук Анастасія Олександрівна, 22-П
4. Кручина Сергій Ігорович, 33-П
5. Міськова Ірина Олександрівна, 32-П
6. Ревунець Галина Анатоліївна, 43-П
7. Сироватка Андрій Миколайович, 43-П (теніс)
8. Стан Мирон Ростиславович, 43-П
9. Чорномаз Анастасія Ігорівна, 23-П
Керівник: Морозова Ольга Олексіївна – кандидат політичних наук, доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін.