ДІйМО заради дітей та молоді

13-14.10.2023

2023 ДійМО 3Навчально-науковий інститут права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова бажає поділитися з вами дуже важливою подією, в якій студентка 1 курсу спеціальності 052 «Політологія» Софія Нужна взяла участь!
У Києві відбулася перша зустріч проєкту "ДІйМО" Офісу дітей та молоді при Міністерстві соціальної політики.
Ця подія об'єднала понад 40 учасників віком від 16 до 35 років з різним досвідом проживання в різних формах виховання.

2023 ДійМО 1Особливу увагу вони приділяли, як діти та молодь можуть впливати на соціальну політику держави.
Учасники заходу мали можливість поспілкуватися з експертами у галузі соціальної політики, такими як:
- Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович,
- Представник ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін,
- радниця-уповноважена Президента України з прав дитини Дар'я Герасимчук,
- керівниця секції захисту дітей ЮНІСЕФ в Україні Джин Чой та багатьма іншими.
Упевнені, що молодь, яка сьогодні взяла участь у цьому важливому заході стане амбасадором кращого життя для нашого суспільства.
Ми віримо в наших студентів і пишаємось їхніми досягненнями.