206 років Великому Кобзарю

9.03.2020

2020 206 років Шевченку 200 x 267Керівництво Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова глибоко шанує українські національні традиції і українських національних героїв. Так дев’ятого березня цього року делегація представників Університету на чолі з ректором Університету, академіком НАПН України, член-кореспондентом НАН України, доктором філософських наук, професором Віктором Петровичем Андрущенком відзначила 206 річницю від дня народження Великого Кобзаря, батька української нації, українського поета, письменника (драматурга та прозаїка), художника (живописця і гравера), громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка, відвідавши Канівський музей Шевченка і поклавши квіти до могили одного з символів України! Факультет політології та права у делегації представив доктор історичних наук, професор, декан факультету політології та права, заслужений діяч науки і техніки України, академік Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та Академії наук вищої школи України Богдан Іванович Андрусишин.