З днем знань!!!

1.09.2012

Першого вересня, як і годиться, Інститут політології та права розпочав свою роботу. У «День знань» відбулося урочисте привітання і посвята в студенти абітурієнтів, що вступили до нашого Інституту. З вітальною промовою виступив особисто директор Інституту, доктор історичних наук, професор, проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних інститутів, Академік української академії історичних наук, Академік української академії Юридичних наук, Академік академії наук Вищої школи України, член-кореспондент української Академії політичних наук Богдан Іванович Андрусишин. Першокурсники познайомилися з керівництвом і викладачами Інституту, отримали відповіді на свої запитання і зробили свої перші кроки на довгому й тяжкому шляху здобуття вищої освіти.
Дирекція Інституту Політології та права щиро вітає студентів усіх курсів і співробітників Інституту з Днем знань і початком нового навчального року!!!