НАУКОВИЙ ФРОНТ В ІНСТИТУТІ ПРАВА ТА ПОЛІТОЛОГІЇ

🔹23 травня 2024 року в Навчально-науковому інституті права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова відбулося пленарне засідання щорічної naukovyifront2024звітно-наукової конференції викладачів, докторантів та аспірантів, присвячене підсумкам наукових досліджень за 2023 рік. Ця подія стала яскравим втіленням гасла «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».
🔸Пленарне засідання відкрив Павло Горінов, директор Інституту, кандидат юридичних наук, доцент кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін. У своїй доповіді «Сучасні виклики вищої освіти у галузях права та політології» він окреслив основні проблеми та перспективи розвитку цих галузей, наголосивши на необхідності тісного зв’язку між науковою та освітньою діяльністю. Також директор Інституту побажав усім учасникам конференції плідної наукової роботи та нових досягнень.

🔹Щорічна звітно-наукова конференція викладачів, докторантів та аспірантів є не лише можливістю поділитися своїми науковими напрацюваннями, а й платформою для обговорення актуальних проблем. Подія об’єднала науковців різних спеціальностей, які представили свої дослідження та обговорювали сучасні виклики й тенденції в галузі права та політології.
🔸Цьогорічна конференція вразила різноманітністю тем і глибиною досліджень. Особливу увагу було приділено таким питанням, як формування медійної репутації політичних суб’єктів в умовах воєнного стану, еволюція публічної дипломатії в Україні під час війни, роль молоді у розвитку локальної демократії, сучасні принципи патріотичного виховання та інтерактивні методи навчання у системі юридичної освіти. Кожна з цих тем викликала жваві дискусії та обговорення, що свідчить про їхню актуальність та значущість.
🔹На завершення конференції відбувся активний обмін думками та ідеями щодо майбутніх досліджень. Учасники обговорювали перспективи сталого економічного зростання, розвиток інноваційних технологій та необхідність реформування суспільства з правової та політичної точок зору. Такий обмін ідеями є важливим кроком до створення нових наукових проєктів та зміцнення наукового потенціалу університету.
🔸Щорічна звітно-наукова конференція ще раз підтвердила важливість інтеграції науки та освіти як головного принципу університету. Вона стала платформою для обміну знаннями, досвідом та інноваційними ідеями, які сприяють розвитку українського суспільства та зміцненню його наукового потенціалу.