![🕗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2f/1/16/1f557.png)
4 квітня 2024 року професорсько-викладацький склад кафедри політичних наук Навчально-наукового інституту права та політології
УДУ імені Михайла
Драгоманова провів профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 9-11 класів комунального закладу «Ліцей №5 Покровської міської ради Дніпропетровської області».
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Із вітальним словом до учасників зустрічі звернулись:
- директор ліцею Зоя ПАРХОМЕНКО, зазначивши, що сьогодні архіважливою є спеціальність
«Політологія» в розрізі повномасштабної війни росії проти України. Особливо важливо молоді вміти аналізувати політичні процеси, що відбуваються в сучасній історії нашої держави. Окремо слід зазначити про формування і розвиток політичної культури та свідомості молоді;
- заступник директора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Навчально-наукового інституту права та політології, доцент Анна КАРНАУХ;
- професор кафедри політичних наук Марина ОСТАПЕНКО.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Під час зустрічі професор Марина ОСТАПЕНКО презентувала історію Університету та кафедри політичних наук, розповіла про перспективи професії політолога, зміст підготовки бакалавра політології нашого Університету, досвід успішних випускників і науковий потенціал кафедри.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Заступник директора Інституту з наукової роботи та міжнародного співробітництва Анна КАРНАУХ акцентувала увагу учнів на тому, що студенти мають можливість займатися науковою діяльністю, проводити наукові дослідження і часто є переможцями різноманітних олімпіад і конкурсів.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Старший викладач кафедри політичних наук Анастасія ГОЛІШЕВСЬКА звернулась до учнів із словами підтримки щодо важливості вибору професії, а також закладу вищої освіти. Також відзначила, що в університеті є багато можливостей для самовдосконалення і зростання. Адже дирекцією та студентським активом організовується багато зустрічей для студентів з видатними особистостями – науковцями, державними діячами, політиками, дипломатичним корпусом, експертами, громадськими діячами.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Учні ліцею активно ставили запитання та отримували фахові відповіді від викладачів кафедри політичних наук. Заступник директора ліцею Оксана ГАВРИЛЕНКО, подякувала представникам кафедри політичних наук за конструктивну та надихаючу онлайн-зустріч з учнями.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Сподіваємось, що серед учнів будуть в майбутньому студенти спеціальності «Політологія» Українського державного університету Михайла Драгоманова.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Щиро бажаємо успіху всім з вибором майбутньої професії в мирній державі.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Запрошуємо на навчання до Навчально-наукового інституту права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова!