ГЛОБАЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ САМІТ «УКРАЇНСЬКА ФОРМУЛА МИРУ»
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Нещодавно на запрошення Києво-Могилянської школи професійної та неперервної освіти Національного університету “Києво-Могилянська академія”
![uformulamyru](/images/phocagallery/news2024/uformulamyru.jpg)
студентки кафедри політичних наук нашого Інституту
УДУ імені Михайла Драгоманова, Анастасія Ковалишена (3 курс) та Анна Стужук (4 курс), взяли участь у другому модельованому засіданні Глобального Молодіжного Саміту “Українська Формула Миру”.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти зібрала студентську молодь з п’яти провідних університетів України для участі в цій важливій події. Гра, яка тривала 6 годин, стала платформою для майбутніх політологів, дипломатів, юристів, та економістів, які формували коаліції держав світу та міжнародних організацій за десятьма пунктами “Формули миру”, презентованої Президентом України Володимиром Зеленським.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Участь у засіданні відбувалась через жеребкування, завдяки якому кожен із студентів ставав делегатом вибраної країни. Так, Анастасія Ковалишена
![Возможно, это изображение книга, отрывной талон и текст](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428705928_325523027160044_4869009915166475152_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Sql9e1ut8LoAX_kJw93&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=00_AfCkQy5lprz-c0DJ2kO_9aeDB7OoaUSSWKLiREox77cQhg&oe=65F2E6AC)
представляла Південну Корею, а Анна Стужук - Бразилію. Після завершення гри студенти отримали сертифікати, що підтверджують їх успішну участь у модельованому засіданні.
![Возможно, это изображение 11 человек, люди учатся и текст «km pro»](https://scontent.fiev27-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428713189_325523047160042_7816830974149451766_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Z3lAiu5Qj10AX-DP6lb&_nc_ht=scontent.fiev27-1.fna&oh=00_AfCjmMJUbDfOSsHfBkwrTKtF3fSh_vWSWdjXCoy8zZKo5g&oe=65F3F404)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Десять пунктів “Української Формули Миру” мають стати основою міжнародного співробітництва України з іншими державами та міжнародними організаціями у вирішенні проблеми агресії та геноциду з боку росії та становленні нової системи світової безпеки.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Ми висловлюємо вдячність організаторам заходу, зокрема декану факультету Тетяні Нагорняк, за цю унікальну можливість. Віримо, що спільними зусиллями ми можемо зробити Україну однією з найвпливовіших країн.
Разом до перемоги! Слава Україні!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)