![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
Капітана команди також привітав й директор Інституту Павло Горінов, який побажав студентам завжди зберігати такий же дух командної згуртованості та наполегливості у всіх їхніх майбутніх починаннях. Він підкреслив, що такі змагання – це не лише випробування фізичної сили, але й чудова можливість розвивати вміння співпрацювати та досягати спільних цілей. Директор наголосив на важливості здорового способу життя та спорту у формуванні міцного характеру та лідерських якостей серед студентства.