ПІДБИТО ПІДСУМКИ РОКУ та ВИЗНАЧЕНО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

🔹Сьогодні, 1 лютого 2024 року, відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова, під час яких було підбито підсумки звітного року перебування на посаді директора Інституту та обговорено стратегічні напрямки розвитку.
🔸Директор інституту, доцент Павло Горінов, презентував звіт про рік своєї роботи на посаді. Він окреслив ключові досягнення інституту у різних сферах, зокрема в навчально-методичній, виховній, науковій діяльності, а також в організації значущих міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій, форумів, круглих столів. Це відображає зростаючу роль інституту в академічному та науковому світі.
🔹Професор Марина Остапенко, в.о. завідувача кафедри політичних наук, професор Богдан Андрусишин, завідувач кафедри теорії та історії держави і права, доцент Наталія Сухицька, завідувач кафедри правознавства та галузевих юридичних дисциплін, та доцент Ілона Рашковська, перший заступник директора Науково-дослідного центру «Інститут соціально-правових та політичних досліджень імені Олександра Яременка», активно взяли участь в обговоренні звіту. Важливим підсумком цього обговорення було одноголосне схвалення звіту директора, що відображає солідарність та задоволення колективу роботою керівництва.
🔸У другій частині зустрічі було зосереджено увагу на організації діяльності інституту у ІІ семестрі 2023/2024 навчального року. Значну увагу приділено Стратегічній програмі розвитку Інституту на 2023-2028 роки, яка включає заходи безпеки в умовах воєнного стану в Україні. Директор Павло Горінов наголосив на необхідності адаптації до змінюваних умов, збереженні та розвитку наукового потенціалу інституту, а також на підтримці студентів і співробітників у цей непростий час.Возможно, это изображение 2 человека
🔹Ці збори стали ключовим моментом у визначенні майбутнього курсу інституту, що підтверджує його роль як провідного освітнього та наукового центру в галузі права та політології.