ДЕНЬ ЗНАНЬ 2024: НОВИЙ СТАРТ для першокурсників Інституту

🔹30 серпня 2024 року, напередодні Дня знань, стіни Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова заповнилися 02092024молодими обличчями, сповненими надій і амбіцій. Цей день став відправною точкою для майбутніх правознавців і політологів, які лише починають свій шлях у світі науки, справедливості та суспільного розвитку. Університетська родина радо прийняла до своїх лав нових студентів, які поповнили ряди спеціальностей «Право» та «Політологія».
🔸Атмосфера події була наповнена не лише радісним очікуванням, але й відчуттям глибокої поваги до тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє України. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів, які ціною власного життя відстоювали незалежність нашої держави, борючись з російським окупантом вже третій рік. Це був символічний момент, що нагадав усім присутнім, наскільки важливо цінувати свободу, яка сьогодні дозволяє нам навчатися та розвиватися.
🔹З вітальним словом до першокурсників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, доцент Ростислав ДРАПУШКО. У своєму виступі він не лише привітав нових студентів від імені академіка, ректора університету Віктора АНДРУЩЕНКА, але й підкреслив важливість вибору, який вони зробили. Ростислав Григорович окреслив перспективи навчання в ННІ права та політології, наголосивши на тому, що перед студентами відкриваються широкі можливості для академічного розвитку, професійного зростання та активної громадської діяльності.
🔸Директор Інституту, Павло ГОРІНОВ, також звернувся до студентів зі словами натхнення. Він зазначив, що цей день назавжди залишиться в історії Інституту та Університету, адже саме сьогодні нові першокурсники роблять перший крок до незабутнього студентського життя. «Цей день стане пам'ятним не лише для нашого Інституту, але й для кожного з вас, — зазначив директор, — адже ви вступаєте на шлях, який буде сповнений нових знань, викликів і перемог». Також Павло Валерійович представив першокурсникам науково-педагогічних працівників Інституту, які були присутні на зустрічі, зокрема відомих професорів, докторів наук.
🔹Вітальні слова керівництва університету, побажання успіху та впевненості в собі створили атмосферу, що мотивує і надихає на нові звершення. Всі присутні відчули себе частиною великої університетської Драгоманівської родини, яка підтримуватиме їх на кожному етапі їхнього шляху.
🔸Щиро вітаємо нових першокурсників у спільноті Навчально-наукового інституту права та політології УДУ імені Михайла Драгоманова! Бажаємо вам незабутніх років навчання, плідної праці, творчих здобутків і натхнення на кожному кроці. Хай ці роки стануть для вас часом великих відкриттів, професійного зростання і становленням вашої особистості.
🔹Шановні студенти! Нехай ваш шлях буде сповнений знаннями, новими друзями та незабутніми моментами, а попереду вас чекає успішна кар'єра, гідна найкращих випускників нашого Інституту.