ПОДАЛЬШІ КРОКИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПІДТРИМКИ

🤝21 березня 2024 року став особливим днем для Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. У цей день заклад мав честь приймати Петера Ван Де Вельде, Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Бельгія в Україні.ukrbelgiya
🔹Зустріч відкрив ректор університету, член-кореспондент НАН України, професор Віктор Андрущенко, який висловив вдячність за невтомну підтримку, яку Бельгія продовжує надавати Україні в ці важкі часи. Серед головних моментів зустрічі було обговорення шляхів поглиблення співпраці між університетом і Посольством Бельгії, які мають велике значення для академічного та культурного обміну між двома країнами.
🔸Однією з ключових подій візиту стала зустріч Посла зі студентами. Петер Ван Де Вельде не лише прочитав відкриту лекцію, але й відповів на численні питання студентів. Це була неймовірна нагода для молоді отримати першоджерельну інформацію та розширити своє розуміння сучасних міжнародних відносин.

🔹Звертаючись до студентів, Посол підкреслив важливість продовження європейської підтримки України у її боротьбі проти російської агресії. Його слова відображали спільні цінності свободи та демократії, які є фундаментом для подальшого зміцнення відносин між Україною та Європейським Союзом.
🔸Цей візит символізує не лише академічну та культурну єдність, але й стає свідченням міцних міждержавних відносин. Петер Ван Де Вельде залишив за собою слід надії та впевненості, що у єдності наших народів криється ключ до спільного процвітання та миру.