КУБОК РЕКТОРА З ШАХІВ

🔸Сьогодні, 20 березня 2024 року, відбулися спортивні змагання серед професорсько-викладацького складу і здобувачівkubokrectorazshakhiv вищої освіти на "Кубок ректора з шахів".
🔹Цей турнір уже став доброю традицією для нашої університетської спільноти адже дозволяє учасникам не лише змагатися між собою, а й вдосконалити свої навички гри в шахи.

🔸Привітав учасників турніру ректор УДУ імені Михайла Драгоманова, академік Віктор АНДРУЩЕНКО, побажавши цікавої гри та захоплюючих змагань.
🔹Від Навчально-наукового інституту права та політології участь у турнірі взяли викладачі та студенти спеціальностей "Право" та "Політологія".
🔸Вітаємо всіх учасників турніру, бажаємо нових спортивних й освітніх перемог і якомога швидкої нашої спільної великої Перемоги! 🇺🇦