Майбутнє українського права: конкурс студентських досліджень

❗️Сьогодні, 14 березня 2024 р., став насиченим днем для юридичної науки нашого Інституту, оскільки відбувся конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 081 «Право». Ця подія зібрала молодих дослідників, які мають на меті не лише набуття знань, а й здатність долучатися до розвитку юридичної науки.konkursstudentsdoslidzhen
🔹 Вітаючи учасників конкурсу, директор Інституту Павло Горінов зазначив, що незважаючи на триваючу збройну російську агресію проти України, наші студенти демонструють не лише незламність духу та патріотизм, але й надзвичайну наукову глибину та інноваційний підхід. Їх роботи не просто академічні дослідження, це внесок у формування міцної правової основи нашої держави, яка є необхідною в умовах війни та післявоєнного відновлення. Це свідчить про мужність та рішучість молодого покоління юристів, які готові працювати на благо України, захищаючи права та свободи кожного громадянина.
🔸Захід став реальною платформою для виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді. Він дав студентам унікальну можливість продемонструвати свої наукові доробки в такій важливій галузі, як право.
🔹На конкурсі було представлено роботи, що охоплюють широкий спектр тем: від “Поняття та типології правових систем сучасності” до актуальних питань, таких як “Територіальні автономії у складі унітарних держав: перспективи для Криму”. Це свідчить про глибоке розуміння студентами сучасних викликів та тенденцій в праві.
🔸У складі журі конкурсу взяли участь завідувачі профільних кафедр та професорсько-викладацький склад.
🔹 Важливо відзначити, що такі заходи відіграють ключову роль у розвитку наукових здібностей студентів, стимулюючи їх до подальших досліджень та внеску у розвиток юридичної науки. Вони також сприяють формуванню нової генерації юристів, які будуть вирішувати правові завдання сучасності та майбутнього.