Слава Україні!!!

У зв’язку зі змінами в організаційній структурі університету та
відповідно до рішення Вченої ради університету від 03 вересня 2021 року
(протокол №1) оновлення відомостей на сайті не здійснюється!
Переглянути відомості про оновлені структурні підрозділи можна за посиланням:

spf.npu.edu.ua

   

Навчання

2019 БІ Андрусишин вітанняКолектив факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова вітає декана факультету, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук, Академії наук вищої школи України, доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Богдана Івановича Андрусишина з відзначенням його Президентом України державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм! (Указ Президента України №236/2019 від 17 травня 2019 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки»)


2019 букет для БІ 200 x 200Бажаємо, щоб Ви завжди були сповнені життєвої енергії, яка надавала б сили і бажання діяти, реалізувати найсміливіші задуми та втілювати в життя намічені плани на благо процвітання Університету, а також освіти і науки України!

 

Колектив факультету політології та права

10.01.2019

 

2019 Фото Андрусишин Б. І 200 x 298Колектив факультету політології та права щиро вітає із 60-річчям доктора історичних наук, професора, декана факультету політології та права, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Української академії історичних наук, Української академії політичних наук та АН ВШ України,  Богдана Івановича Андрусишина.
2019 квіти декану 200 x 112Від всієї душі прийміть щирі й теплі привітання з ювілеєм! Ювілей – це не просто свято, це здобутки всіх років життя.
Ми знаємо Вас як яскраву, неординарну особистість, висококваліфікованого, вмілого керівника, науковця, який по праву може пишатися духовним та інтелектуальним спадком, успіхами та досягненнями.
Високий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
Впевнені, що Ваші досвід, знання і прекрасні людські якості будуть спрямовані на розвиток факультету, університету та України і в подальшому.
У день Вашого ювілею, шановний Богдане Івановичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Колектив факультету політології та права

13.04.2018


2018 Екскурсія в кабмін 1 200 x 148Студенти факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова під керівництвом заступника декана з наукової та виховної роботи, кандидата юридичних наук, доцента Кархут Ольги Ярославівни відвідали оглядову екскурсію у Будинку Уряду України.
2018 Екскурсія в кабмін 2 200 x 150Відвідування Музею історії урядів України є частиною маршруту проведення екскурсій у Будинку Уряду. Експозиція Музею історії урядів України розповідає про діяльність урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. У Музеї представлені оригінальні матеріали, пов‘язані з діяльністю колишніх керівників урядів, зокрема, документи, нагороди, фотознімки, відтворений інтер‘єр робочого кабінету Голови Ради Міністрів УРСР. Постійно поповнюється експозиція подарунків, одержаних керівниками та членами урядів України як подарунки державі. Студенти ознайомитися з технічними засобами, якими користувалися співробітники урядового апарату та відвідали «таємну кімнату».
Студенти також відвідали Малу залу засідань Уряду, де мали змогу посидіти на кріслах міністрів Кабінету Міністрів України, а також побували у Прес-центрі та залі для брифінгів та офіційних заяв.
Аби залишити згадку про цей чудовий день, було зроблено безліч фотографій. У подарунок студенти отримали інформаційні буклети про діяльність Уряду України.

03.09.2018

 

День знань 2018 200 x 149У Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац) відбулись урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти.
2018 den znan 1 200 x 150Ректор університету Віктор Андрущенко привітав усіх зі святом та початком нового навчального року, розповів про досягнення та успіхи університетського колективу, побажав усім в новому році академічного неспокою, плідних дискусій, дерзань та пошуків в ім’я української людини, держави і суспільства, співпраці у розбудові власної незалежної Держави і спільного Європейського Дому.
2018 den znan 2 200 x 150Серед почесних гостей – Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, третій Президент України та голова Наглядової ради НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Ющенко, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, президент Малої академії наук Станіслав Довгий, український підприємець, банкір Олексій Івченко, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь та ін.
Першокурсників і всіх гостей свята чекала незабутня концертна програма у виконанні Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.
Вітаємо вас, наші дорогі першокурсники! Сьогодні розпочалась нова сторінка вашого життя!
Успішного старту!!!

Фотогалерея...

20.02.2018

 

2018 хрест НС 2 200 x 2672018 хрест НС 1 200 x 150Студенти і викладачі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені        М. П. Драгоманова долучилися до загальнонаціонального дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учасники акції поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у формі козацького хреста, встановленого на майданчику біля гуманітарного корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова і вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.
Ми пам’ятаємо!

Дочірні категорії

   

Події та оголошення  

   

Хто на сайті?  

На сайті 325 гостей та 0 користувачів

   

Випадкове зображення  

Токарчук_портрет_200_x_300.jpg
   

Авторизація